AUTOPARTS

ul. Kotsisa 2/4
03-370 Warszawa
Tel. +48 22-811-43-87
Fax: +48 22-811-03-28
e-mail: autoparts@autoparts.com.pl
WWW: www.autoparts.com.pl

Profil działalności

Firma nasza jest związana z motoryzacją już od 1994 roku, kiedy rozpoczęliśmy sprzedaż i obsługę samochodów Daewoo i FSO oraz sprzedaż części zamiennych. Dzięki naszym Klientom osiągnęliśmy w tym czasie pozycję wiodącego dealera na polskim rynku. W najlepszym roku sprzedaliśmy ponad 8 000 sztuk aut marki Daewoo.

Obecnie dysponujemy dwoma profesjonalnymi stacjami serwisowymi w Warszawie, Stacją Kontroli Pojazdów, magazynami i punktem sprzedaży części zamiennych oraz akcesoriów do wszystkich marek samochodów.

Nasz kompleks handlowo - serwisowy znajdujący się przy ul. Kotsisa 2/4 oraz Jagiellońskiej 69 czynny jest sześć dni w tygodniu. Program serwisowy AUTODOKTOR gwarantuje najwyższą jakość obsługi samochodów wszystkich marek, zarówno osobowych, jak i dostawczych, a także liczne przywileje dla naszych stałych Klientów. Ponadto Autoparts jako dystrybutor części zamiennych w imieniu FSO współpracuje z wiodącymi producentami części do samochodów Daewoo i FSO oraz innych marek aut, a także prowadzi eksport części zamiennych.

W ramach programu AUTOGWARANT świadczymy usługi skupu i sprzedaży samochodów używanych wszystkich marek, także z gwarancją. Dla zapewnienia pełnej satysfakcji Klientów współpracujemy z największymi instytucjami finansowymi, ubezpieczeniowymi oraz leasingowymi, które na miejscu pomagają w sfinalizowaniu transakcji i dobierają optymalne warunki finansowania zakupu.

Naszą główną zaletą jest kompleksowość usług, a w swojej działalności nastawieni jesteśmy na szeroko rozumiany profesjonalizm i wysoki poziom obsługi poprzez dopasowanie naszej oferty do indywidualnych potrzeb Klientów.

 

Mapa dojazdu


Wyświetl większą mapę