Tłocznia FSO

Zakład Tłocznia posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji części tłoczonych dla przemysłu motoryzacyjnego i przemysłów pokrewnych.
 

Oferuje swoje moce produkcyjne potencjalnym odbiorcom różnych typów wytłoczek nadwoziowych i innych, jak:

  • wytłoczki zewnętrzne duże, średnie,
  • wytłoczki wewnętrzne duże, średnie,
  • inne zgodnie z wymaganiami klienta,

Prowadzimy naprawy i bieżącą konserwacje powierzonych do produkcji tłoczników,

Zatrudniamy wysoko kwalifikowanych pracowników oraz doświadczoną kadrę inżynieryjno-techniczną, która posiada doświadczenie zdobyte podczas uruchamiania i produkcji wytłoczek do samochodów osobowych.

Tłoczymy głębokotłoczne wytłoczki z blach stalowych o normalnej i podwyższonej wytrzymałości, niepokrytych i pokrytych warstwami ocynkowanymi galwanicznie i ogniowo. Produkować możemy także wytłoczki z wykrojów spawanych laserowo z różnych grubości blach.

 

Oferujemy także produkcję wykrojów na liniach wykrawania o nacisku pras 400 i 500 Ton o kształtach prostokątnych i trapeizoidalnych o max. kącie 30o oraz wykrojów kształtowych o

  • szerokości:
    350 - 1000 mm i grubości od 0,5 do 3,5 mm
    350 - 2000 mm i grubości od 0,5 do 2,0 mm
  • długości od 300 do 3800 mm

Pomiary wytłoczek odbywają się na sprawdzianach i urządzeniach pomiarowych firmy ZEISS.

 

Logistyka:

Zakład Tłocznia jest umiejscowiony w pobliżu węzła kolejowego Warszawa Praga oraz skrzyżowania dróg krajowych nr 61, 8 (droga międzynarodowa E67). Na teren tłoczni doprowadzony jest tor kolejowy umożliwiający dostawę kręgów oraz ekspedycję gotowych wytłoczek. Dostawa i ekspedycja może się odbywać się także samochodami ciężarowymi. W pobliży linii wykrawania znajduje się magazyn kręgów stali Na terenie tłoczni znajduje się magazyn wytłoczek  i stanowisko pakowania i ekspedycji.


Systemy zapewnienia jakości

Zakład posiada certyfikaty jakości produkcji: ISO 9001.2008,  ISO14001.2004