TOWAROWA 33

00-869 Warszawa
ul. Towarowa 33
tel. 22 631 76 58
WWW: www.towarowa.pl

Towarowa 33 Sp. z o.o.  jest Stacją Obsługi Samochodów Osobowych od lat trzydziestych ubiegłego stulecia. Po drugiej wojnie światowej nieodzownie związana z Fabryką Samochodów Osobowych. Od przeszło pół wieku sprzedawane były tu samochody z Żerania.

Obecnie posiadamy pełną autoryzację marki SUZUKI oraz autoryzację serwisu marki OPEL, CHEVROLET , SSANGYONG, DAEWOO , FSO.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie napraw mechanicznych (11 podnośników) i napraw powypadkowych ( jako jedyni w centrum miasta, posiadamy zezwolenie na komorę lakierniczą).

Mamy własną myjnię, duży plac parkingowy oraz pomieszczenia magazynowe.

Nasz salon to budynek po gruntownym remoncie z nową elewacją, nowym przeszkleniem witryn oraz bardzo dobrze doświetlonym wnętrzem o powierzchni ponad siedmiuset metrów. Wydzielone powierzchnie obsługowe i wystawiennicze porządkują strukturę salonu. Część obsługowa, to również sprzedaż części i obsługa serwisowa. W wydzielonej części obsługowej znajduję się również wygodny przestronny kącik dla naszych klientów oczekujących na realizację zleceń.

Towarowa 33 Corporation to przede wszystkim profesjonalna załoga. Nasz serwis to przeszkoleni i doświadczeni mechanicy. Obsługa pro-kliencka gwarantuje zadowolenie potencjalnych klientów.

Dzięki nim oraz ciężkiej pracy kadry zarządzającej w krótkim czasie udało nam się osiągnąć wysokie notowania, i uzyskać miano DEALER SUZUKI 2009.

Naszą kolejną mocną stroną jest lokalizacja obiektu w centrum miasta w części biznesowo-finansowej.

 

Mapa dojazdu


Wyświetl większą mapę