Logo FSO

Wolne powierzchnie produkcyjno-magazynowe

Park Żerań Warszawa
ul. Jagiellońska 88 

Atrakcyjna lokalizacja 

Bezpośredni dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych miasta 

Elastyczność i zaangażowanie

Konkurencyjne stawki

Park Żerań Warszawa to park produkcyjno-magazynowy zlokalizowany w północnowschodniej części Warszawy, w dzielnicy przemysłowej Praga, sąsiadującej z Trasą Toruńską, stanowiącą fragment ekspresowej obwodnicy Warszawy oraz drogi ekspresowej S8.

To bezpośrednie sąsiedztwo decyduje o wyjątkowości naszej lokalizacji,  która oferuje najemcom doskonałe możliwości logistyczne i pozwala na swobodny transport towarów na terenie całego kraju.

Magazyny w Warszawie dzieli zaledwie 8 km od Lotniska Warszawa- Babice oraz około 13 km od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Idealne usytuowanie wewnątrz miasta zapewnia bardzo dobry dostęp zarówno do centrum Warszawy, jak również do głównych tras wylotowych: E77 łączącej północ i południe kraju (Gdańsk – Kraków) oraz E30 biegnącej ze wschodu na zachód Polski. 

Atutem naszego parku jest również dogodne połączenie komunikacją miejską z centrum Warszawy za pomocą linii autobusowych,  tramwajowych oraz kolejowych.  Ich przystanki znajdują się w bezpośredniej odległości od parku, a podróż do centrum miasta zajmuje jedynie kilka minut.

Park Żerań Warszawa oferuje możliwość wynajęcia powierzchni przemysłowej zarówno średnim jak i większym firmom.
Park jest dopasowany do wymogów magazynowych klientów z różnych branż. Układ modułowy daje możliwość wyboru dowolnej powierzchni magazynowej do wynajęcia. Hale magazynowe posadowione są na terenie wyposażonym w przejrzysty układ drogowy i liczne miejsca parkingowe. 

Korzystając z naszej oferty, zyskasz komfortową oraz bezpieczną powierzchnię magazynową.

* * *

Co oferujemy?

>> całkowita powierzchnia terenu Parku blisko 63 ha

>> powierzchnie produkcyjno-magazynowe w różnych klasach 

>> powierzchnie pod suwnicami o dużej nośności 

>> na terenie Parku jest czynna bocznica kolejowa 

>> wysokość składowania: 7-12 m

>> nośność posadzki: 5 T/m²

>> system przeciwpożarowy (SAP, PPW i hydranty)

>> liczne place w tym kontenerowe i tereny utwardzone 

>> liczne  miejsca parkingowe

Zarządzanie nieruchomościami

Pracownicy Parku Żerań są proaktywni, szybko reagują na potrzeby najemców i wykazują elastyczne podejście do klientów. 
Nad zarządzaniem nieruchomościami czuwa specjalnie do tego powołany dział, który jest odpowiedzialny za utrzymanie techniczne budynków, realizację umów najmu, organizację procedur funkcjonowania parku oraz rozliczenia finansowe.
Do jego zadań należy również wybór sprawdzonych i  rzetelnych firm podwykonawczych, które dbają o należyty stan obiektów, zajmują się konserwacją sprzętu i pielęgnują tereny zielone.

Nasz dynamiczny rozwój zawdzięczamy prężnemu zespołowi doświadczonych ludzi, o szerokiej znajomości rynku lokalnego, zaangażowanych w wykonywaną pracę.  

Kontakt:

Jacek Salamończyk
tel. 502 261 854